Jdi na obsah Jdi na menu
 


Parodie-Lizardmanův den

23. 12. 2007

Parodie-Lizardmanův den (napsal Jackal)

Uch…přichází další nádherný den…


Nemyslím si že kdokoliv na světě zažil peklo než by vyzkoušel být na mém místě:Lizardman ze Soul Caliburu.


Jsi překvapený? Myslel sis že být postava v akční hře je hromada srandy? Zamysli se ještě jednou.

.
Takhle vypadá můj den: Vstávám ve čtyři ráno, protože nějaký idiotský dítě zaplo konzoli tak brzo, a nemám ani čas dát si nějaké kafe a sušenky předtím než se mám nasoukat do toho otravného brnění, který mě škábe v rozkroku a v podpaží.


Nyní mám hezkou dlouhou procházku v obvykle chladném počasí v jakékoli aréně abych tam bojoval. Tohle je opravdové peklo, vždy to vypadá, že šplhám dvacet tisíckrát nahoru do chrámu a padesát bilionkrát dolů do pokladnice.


Proč jsem vždy proti někomu koho nesnáším? Vždy když příjde karta a ukáže mi kdo je můj protivník, je to vždy idiot jako Raphael nebo ta čubka Seong Mi-na. Nikdy nemám dobrý boj s Talim nebo Kilikem ( kteří, musím přiznat jsou lidé pravé cti), kteří mě příležitostně nechají vyhrát.


Myslíš se že jsem dobrý bojovník? Jasně že jsem sakra! Tenhle blbej meč kterej svírám pro tebe je vyrobený z plastu, vole! Můj štít je z balsy!


A ty boje jsou tak úžasné! Tady přichází Raphael, máchající jeho malým rapírem jako hodný chlapec, pózista to je, a já mám vždy říct že jsem připraven dostat na budku předtím než začne!


Mluv o ponížení! Snažím se zaútočit na něj, on skočí za mě, hned za zadek a obvykle mě vytlačí z ringu!


"A teď příjde můj další magický trik… "


A když prohraju dostanu více modřin víc než jablko které bylo hozeno dolů ze schodů. Jsem tu sbírajíce své zbraně a myslím si:


"Můj honorář by měl bejt zasraně velkej…"


A tady přichází Raphael s jeho dementním přízvukem:


"Dobře, hodně štěstí příště."


Jo, já budu mít hodně štěstí až odhodím svůj meč a rozkopu ti ksicht.


Nyní mám pěti minutovou přestávku na kafe (bez cukru nebo mlíka), v kavárně která je zaplněná hromadou idiotských Berserků a Asasssinů.Po tomhle můžu jít zpět na nějaký místo, který leží nejmíň patnáct mil odsud, a jak se tam dostanu vrátí se zpět hráč rozhodnut že chce bojovat s ještě někým.


A doma, nemam to o moc lepší. Moje přítelkyně je víc chladnokrevná než kterýkoliv plaz může být, a nechává mě to poznat. Když vejdu do dveří:


"Sakra, to byl zase den-"


"VÍŠ CO SE TADY DNESKA DĚLO?!"


Pracuju každý den v týdnu kromě neděle, ale ani to mi není dopřáno trochu spánku, protože moje dívka trvá na tom abych já a děti (nejsou moje, díky bohu) do kostela. A pokaždé když mám vstát pro bohoslužbu, nezvednu se k obřadu, ale abych zařval něco za co bych mohl být na ulici zmlácen, ale ne v kostele (nikdo nebojuje v domě božím, zapamatuj si to).


Když jsem byl přes víkend hodný, moje dívky mě nechají jít ven na noc, kdy obvykle jdu do baru s ostatníma magorama jako Astaroth, Voldo a Yoshimitsu. Mimochodem, je to zajímavá skutečnost, ale starý Yoshi ztratil v boji mnohem více než jeho pravou ruku. (neptejte se, my nemáme soukromé sprchy v šatnách)


My vidíme mnohem atraktivnější hochy jako Yun-Seong a Maxi projít okolo, a oni nám vždy věnují pohled zpoza dvaceti nebo kolika ženskejch, který se motaj okolo nich, Víš jak to dokáže nasrat?


Ale v celku, docela to zvádam. Nosím oblek který je mi moc velký, vybliju všechno co de a stojím venku ve sněhu dvě hodiny než si můžu dát koupel.


Ale varuju tě:moje trpělivost začíná mizet…

A příště až vezmeš Dualshock, s nápadem nakopat mi prdel, zamysli se znovu. Protože já vím že lidi si tohle přečtou, a příště až to bude vypadat, že někdo zase vytahuje jeho meč nebo nunchaky nebo co to do hajzlu maj aby mi nakopali prdel, Já PROJDU skrz tu televizní obrazovku a pohraju si s tebou na chvilku. Uvidíme jak se bude líbit být strčen do jámy plný zasraně smrdícího zelenýho humusu v jedné aréně.

Lizardman

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář