Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje třetí parodie-Siegfriedovo zkažené rande

23. 12. 2007

Moje třetí parodie-Siegfriedovo zkažené rande

Siegfried jako Nightmare pořád vraždil...vraždil a vraždil a strašně se divil,že ho za to nikdo nemá rád.Jednou si chtěl najít aspoň kámoše s kterýma by šel na pivko,ale Raphael ležel z posledního setkání s ním polomrtvej v posteli a Maxi se na něj urazil,protože mu rozcuchal háro.A tak byl sám,a měl jenom Soul Edge a svou schnilou temnou ruku.Pak uviděl Kilika s Xianghuou a řekl si,jak by bylo fajn mít taky nějakou babu.

Vydal se tedy do speciální středověké seznamovací kanceláře.Tam mu bylo řečeno,že by měl se svou hnusnou rukou něco dělat,že se ho jinak budou dámy štítit.To ale Siegfrieda dopálilo a ukázal jim svůj Soul Edge.A tak si vedoucí rychle rozmyslel co řekl a nabídl mu Sophitii.Ta se Siegfriedovi docela líbila...pěkná urostlá blondýnka to byla,a tak jí pozval na rande.Ale jakmile Sophitie uviděla svého ctitele,řekla,že si jí s někým spletl a vzala roha.Nerudný Siegfried přišel do seznamky znovu.

,,Najděte mi jinou,nebo vás pohladim svým Soul Edge."

A tak mu nabídli Seong Mi-Nu.Siegfried na ní čekal.Všechno fajn,povídali,smáli se spolu,ale pak už to divoch Siegfried nemoh vydržet a chtěl jí dát pusu.To ale Seong Mi-Nu urazilo natolik,že popadla svou halapartnu a majzla Siegfrieda do rozkroku...ten jen vykulil oči a zatnul zuby.

,,Myslela jsem,že budem přátelé."

Řekla mu a odešla.Siegfried se pak skulil na zem.Asi už nikdy nebude mít děti,pomyslel si.Vrátil se do seznamky podruhé,ale fakt dost nasranej:

,,Rozsekám vás tu všechny a vaše hlavy si vystavim v Ostrheinsburgu!"

Vedoucí ho ale znovu uklidnil a slíbil mu,že už to vyjde.Nabídnul mu Talim a Amy.

,,Talim je patnáct,nevadí?Jinak pak už tu mám jen nějakou Amy,a tý je dvanáct..."

,,Beru tu Talim.Amy nechci,copak jsem pedofil?Stejně jí ten její mazanej tatíček nedovolí nikoho jinýho než šlechtice!"Vyprsknul Siegfried.

Inu setkal se s Talim.Všechno bylo OK a ještě k tomu se jí Siegfriedova ruka líbila.

,,Jé,taková pacička,to je roztomilý!"Řekla Talim dokonce.

Siegfried byl vděčnej aspoň za tohle a odvedl si jí do soukromí,na jednu zapadlou cestu k Ostrheinsburgu.

,,Konečně jsme samy..."Řekl jí a chytil jí svou temnou pařátou.Už už mělo k něčemu dojít,objevili se za nima očíslovaný cedulky.

Talim se lekla a bylo po všem.

,,Co to má sakra bejt!?"Vyhrknul Siegfried.

,,Body za vaše humorné představení!Získal jste maximální počet!Devatenáct!Natáčela vás skrytá kamera a už to běží všecko v telce!Ta seznamka byl jen prostý trik."Řekl uchechtaně jeden z kameramanů.A v telce to fakt běželo.Viděl to Raphael,který se při tom tak řezal smíchy,až se uzdravil,viděl to i Maxi,kterýmu z toho stáli vlasy na hlavě a spousta dalších bjovníků,který Siegfried něčim nasral.

JAK TO CELÝ DOPADLO:Siegfried tu ostudu nemoh vydržet a vzteky Soul Edge rozbil a brnění hodil do šrotu,kde ho našel Zasalamel,kterej s oblibou vybíral popelnice a jelikož byl zase nalitej,tak zamumlal nějaký hovadiny,kterýma ho oživil.Takže se potom všichni pořád smáli Nightmarovi,i když Siegfried už byl zase Siegfried...

Siegfried+Talim

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář