Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.Loučení a shledání Raphaela a Amy

22. 12. 2007

3.Loučení a shledání Raphaela a Amy

Ráno v Hamburku bylo mnohem poklidnější,než v Rouenu.V téhle oblasti to vypadalo,jako by se tu na chvíli zastavil čas a jako by sem žádná temnota ani nepronikla.Karol už byla vzhůru.Vyčesala si vlasy nahoru a sepla si je ozdobnou sponou.Vzala si také svoje nejhezčí šaty...v těch jí to určitě sluší!Potom šla udělat snídani.Raphael mezitím také vstal.Karol ho zavolala na snídani.Sedli si spolu ke stolu na zahradě.Když dosnídali,Raphael nádobí odnesl a zachvíli se vrátil.

,,Dneska ti to sluší."Začal nejistě.

,,Jenom dneska?"Řekla zvědavě Karol.

,,Né,tak jsem to nemyslel...já...nevím jak mám začít.Ale řeknu ti to na rovinu.Nikdy mi nebylo z žádnou jinou ženou tak dobře,jako s tebou.Líbíš se mi Karol...mám tě rád..."Řekl tlumeně zamilovaný Raphael a chytil Karol za ruku...

Raphael+Karol

Karol jen sklopila oči.Chvíli čekala,a pak mu stiskla ruku také.

,,Miluji vás...ale nemohu vás odtrhnout od vašeho úkolu a slibu,který jste dal své dceři.Bojím se,že by jí mohlo vadit,že jsem vstoupila mezi vás..."Řekla mu potichu.

,,Ne,nebude jí to vadit...lepší matku bych jí už nenašel."Odpověděl jí Raphael a jemně hladil její hebkou malou dlaň.

Z této romantické situace je ale vytrhl silný mužský hlas.

,,Héj,markýzo Karol!Tady Siegfried Schtauffen!Jste doma?!Potřebuji s vámi mluvit!"

,,Promiň,omluv mě.Klidně pojď se mnou.Nemám proč tě před Siegfriedem skrývat."Řekla Karol,vstala a odtáhla od Raphaela ruku.Raphael jen chvíli hleděl a pak šel také.Ještě pořád cítil krásu nedávného okamžiku.

Karol šla Siegfriedovi otevřít.Byl to docela vysoký mladý muž s dlouhými blond vlasy,zelenýma jiskřivíma očima a jizvou na tváři.Na sobě měl klasickou rytířskou zbroj.V ruce třímal obrovským obouruční meč...

Siegfried

Siegfried vešel.V tom spatřil Raphaela:

,,Kdo jste vy?!Vypadáte jako šlechtic...co tu pohledáváte?!"

,,Jsem lord Raphael Sorel.Jsem tu kvůli záležitosti se Soul Edge a...Karol je má..."Raphaela se zasekl a Karol honem řekla:

,,Kamarádka.Známe se už...už od studií latiny...v Berlíně..."Vypravila ze sebe rychle.

Siegfried si je oba chvíli prohlížel.Čekali a trnuli,co na to řekne.Siegfried se jen na oba trochu nadřazeně podíval a řekl:

,,Nic mi nemusíte skrývat...já poznám,že jste něco víc než přátelé...i když vypadá to,že vy,lorde Raphaeli,jste nakažen temnotou...máte oranžové oči..."

,,Siegfriede,pojďme si radši všichni tři povídat ke stolu a všechno si vyjasnit,prosím."Řekla mu Karol.Přišlo jí,že Siegfried Raphaela moc v lásce nemá.Poslední dobou je vůbec nějaký nerudný...co se mu asi stalo?

Inu všichni si vše vyříkali-o Raphaelově životě a Amy,o vzájemné náklonnosti s Karol a pak o Siegfriedovi...Siegfried během debaty změnil na Raphaela názor.Začal ho považovat za nového dobrého přítele,kterých mimo Karol moc nemá.Karol nachvíli debatu opustila a někam odešla.U stolu zůstali jen oba muži.Siegfried se na Raphaela podíval a řekl:,,Miluješ jí opravdu?"

,,Ano.Nikdy jsem jinou ženu neměl radši."Odpověděl mu Raphael.

,,...láska je krásná věc...,ale tak pomíjivá...Já se před nedávnem rozešel s jednou dívkou z Řecka.Jmenovala se Casandra..."Řekl Siegfried se svěšenou hlavou,až mu vlasy překrývali tvář.Pak pokračoval:,,Ona mě opustila potom,co se dozvěděla o mé temné minulosti...o tom,jak jsem byl Nightmarem a také o tom,že jsem vlastně příčinou Nightmarova života...měl jsem to brnění zničit dřív než oživlo...pořád na ni ještě myslím...a ona na mě určitě také..."

Casandra a Siegfried

Pak už znovu přišla Karol.Raphael Siegfrieda litoval...byl ještě tak mladý a už ho osud tolik potrestal.Siegfried už ale začal mluvit k věci:

,,Touto zemí teď bloudí Tira.Démonická bojovnice s kruhem.Je to velice nebezpečná zrůda a proto vás před ní musím varovat.Ona se nebojí ukrást duši komukoliv...Raphaeli,dokud tu budeš,ochraňuj Karol pečlivě...může být kdekoliv...stejně jako Nightmare,kterého hledám,jelikož je jejím služebníkem...ale o tom už víte...No nic,chtěl jsem vám vzkázat jen tohle,bud´te obezřetní."Siegfried už chtěl odejít,ale Raphael ho zarazil.

,,Počkej,ty také hledáš Soul Edge?Víš o něm něco?Kde ho najdu?Pokud se ho vydáš hledat,chtěl bych jít s tebou."Řekl mu Raphael.

,,V hledání Soul Edge ti pomůžu...jediné,co po tobě budu chtít je,aby jsi mi přenechal Nightmara...s tím se chci utkat sám...a kdybys viděl Casandru,vzkaž jí,že ji ještě pořád miluji..."Odpověděl mu Siegfried.Na rozloučenou jen pokývl,přehodil si meč na rameno a odešel.

Karol jen koukala.Casandra,Soul Edge...měla v tom trochu chaos.Hned se tedy zeptala Raphaela,co mu Siegfried řekl.Raphael jí všechno pověděl a také jí řekl,že už chce zítra vyrazit dál.

,,Já půjdu s váma.Umím dobře bojovat a nechci tu jen tak zůstat!"Řekla mu rázně Karol.

,,Bude to ale nebezpečné...a ty že umíš až tak bojovat?Vždyť jsem tě porazil i já."Řekl z legrace Raphael.

,,S dýkou se špatně bojuje,ve skutečnosti bojuji s japonskou katanou.Uvidíš,jak tě porazím!"

Každý si tedy skočil pro zbraň.Raphael začal.Nejprve Karol šetřil.Když mu pak ale odrazila všechny jeho rány,začal už bojovat jako vždycky.Ale ať se oba snažili jak chtěli,ani jeden nezvítězil.Při jednom úderu už Karol souboj ukončila.

,,Bojujeme na stejno,nemá to cenu."Řekla udýchaně.

,,Ne,to nemá...bojuješ dobře,takže ti dovoluji přidat se k naší výpravě,ale slib mi,že vždycky budu bojovat první já."Odpověděl stejně udýchaný Raphael.Pak se na sebe usmáli a šli odpočívat.Zanedlouho byla tma.Raphael a Karol spolu stáli na balkoně.Měsíc zářil a hvězd bylo hodně.Jedna z nic padala.

,,Přej si něco."Řekla Raphaelovi Karol.

,,Přeješ si to samé co já?"Zeptal se Raphael.

,,Asi ano.A můžu ti to splnit."Odpověděla mu a otočila s k němu.

Raphael se k ní taky otočil a přistoupil k ní hodně blízko.Chvíli na ní hleděl,pak zavřel oči,přitáhl si jí k sobě a začal se s ní vášnivě líbat.Asi si sami dokážete tu romantiku pžedstavit.Byla to láska,jaká se mezi šlechtou vidí málokdy...Byla to pravá horoucí láska...

LOVE


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář